OSIĄGNIĘCIA

Przygotowanie 6 artykułów w czasopismach z wykazu czasopism naukowych i materiałów z konferencji międzynarodowych Ministerstwa Edukacji i Nauki, w tym trzech z Impact Factor i Listy Filadelfijskiej.
Opracowanie 5 artykułów w publikacjach pokonferencyjnych w języku angielskim, których celem było przybliżenie wyników badań szerszej publiczności.
Przygotowanie 5 referatów upowszechniających rezultaty badań i wygłoszenie ich podczas znaczących międzynarodowych, interdyscyplinarnych konferencji we Francji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Referaty konferencyjne cieszyły się dużym zainteresowaniem, co znalazło odzwierciedlenie w wielu pozytywnych komentarzach podczas dyskusji i kuluarowych rozmów, a także w propozycji poprowadzenia sesji podczas kolejnej konferencji z serii: The 13th AHFE 2022 International Conference on Human Factors in Architecture, Sustainable Urban Planning and Infrastructure, July 26, 2022, USA.
Dzięki realizacji projektu „Architektura i urbanistyka XIX i XX-wiecznych zespołów zabudowy wojskowej na obszarze północnej i zachodniej Polski: typologia, stylistyka, możliwości użytkowania i rewaloryzacji zespołów” Katedra Historii Architektury, Sztuki i Techniki stała się jedynym ośrodkiem naukowym w Polsce prowadzącym badania nad architekturą historycznych zespołów koszarowych, włączając się do krytyczno-analitycznego dyskursu w Europie i na świecie.
Stworzenie karty kursu „Rewitalizacja historycznych zespołów powojskowych – projekt” i propozycja wprowadzenia go na tworzonym kierunku Architektura Wnętrz na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej.